Jula er her – Alexandra Rotan og venner

Søndag 13. desember kl. 19:00

Sal: Ullensaker Kulturhus

Kategori: Julekonsert, Konserter, Musikk

Sammen med et superband og lokale gjester inviterer en av Norges største stemmer til folkelig julemagi for hele familien. Konserten «Jula er her» inneholder tradisjonelle norske julesanger, grenseløse klassikere og nye kalenderfavoritter.

Alexandra Rotan er kjent fra KEiiNO, men som solartist har hun imponert både i Stjernekamp og som Glinda i Wicked. Alexandra elsker også jula, og hennes versjoner av “Når himmelen faller ned” og “O helga natt” er på mange spillelister over hele landet. Etter å ha vært gjest på store juleturnéer i 2022 og 2023 var hun klar for å spre julesteming på sin egen jordnære måte i 2024. Det ble en braksuksess, og på tredje året skal Alexandra & vennene reise rundt i landet og spille en julekonsert som passer for alle – uansett om man er mest opptatt av julestemning, nissen, juleevangeliet eller julematen.

Varighet 85 minutter.

For ledsagerbill. kontakt Ullensaker Kulturhus. Må hentes ut i kulturhusets billettutsalg mot fremvisning av gyldig ledsagerbevis.
Parkering mot avgift i tilknytning til Ullensaker Kulturhus. Tog og busstasjon ligger vis a vis.